KONTAKT

 
Adres 
 

                 ”KLEKS” Drewka, Puszkiel sp.j.

                      ul. Aleja Zjednoczenia 104a

                      65-021 Zielona Góra

                      NIP: 929-000-14-19
                                                                                     
                                                                      Regon  9700037667

konto bankowe: Millennium Bank 96 1160 2202 0000 0001 3630 8035

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek   07:00 – 16:00

sobota  07:30 – 13:30

ZAPRASZAMY ! 

 

 


 

 Dział Sprzedaży 

 
Fax zamówienia:          68/411-05-13       68/411-05-14

Email zamówienia :      zamowienia@kleks.zgora.pl

Fax ogólny – biuro:       68/411-05-07

 
 

Dla odbiorców detalicznych :
 

Dorota Rawska
tel.: 68/380-23-03       email:  dorota.rawska@kleks.zgora.pl

kom.: 661-523-180

 

Jarosław Lizurek

tel.: 68/380-23-04       email: jaroslaw.lizurek@kleks.zgora.pl

kom.: 603-528-371

 

Jolanta Macholak
kom.: 607-171-764       email: jolanta.mrozowska@kleks.zgora.pl

 

 

 

 Dla odbiorców hurtowych : 
 

Tomasz Garczyk
tel.: 68/380-23-00       email:  tomasz.garczyk@kleks.zgora.pl

kom.: 605-897-672 


Mariusz Jaśkowiak
kom.: 609-645-448       email: mariusz.jaskowiak@kleks.zgora.pl

 

Joanna Rawska
tel.: 68/380-23-02       email: joanna.rawska@kleks.zgora.pl

kom.: 605-899-688


    

 
 


 

Przedstawiciele handlowi

 

Konrad Jesiołowski
kom.: 663-740-901       email: konrad.jesiolowski@kleks.zgora.pl



 


 

Transport i obsługa magazynów

 

Arkadiusz Orzechowski
tel.: 68/380-23-06        email: arkadiusz.orzechowski@kleks.zgora.pl

kom.: 605-468-319    

 

Marek Piękny
tel.: 68/380-23-09       email: marek.piekny@kleks.zgora.pl

kom.: 663-903-113   

 


 

Zaopatrzenie i dostawy bezpośrednie
 

Dariusz Niszczot
tel.: 68/380-23-10       email: dariusz.niszczot@kleks.zgora.pl

kom.: 693-569-575    


Katarzyna Doberstein-Łopato
tel.: 68/380-23-07       email: katarzyna.doberstein@kleks.zgora.pl

kom.: 605-468-723

 

Leopold Najdek
kom.: 601-883-871       email: leopold.najdek@kleks.zgora.pl

    

 

 

 


  

Księgowość

 

Halina Kosmalska
tel.: 68/380-23-11       email: halina.kosmalska@kleks.zgora.pl

kom.: 605-836-770

 


  

Kadry

 

Mirosława Kapusta
tel.: 68/380-23-12       email: miroslawa.kapusta@kleks.zgora.pl\

kom.: 661-515-881

 

 

 Przewiń w górę

 


  

Formularz kontaktowy

 

 

Wprowadź wynik:
9 + 5 =