Designer Colour – Farba lateksowa nowej generacji

W naszej codzienności spotykamy się z mnóstwem barw, które nadają życiu sens i często mobilizują nas do działania. Musimy nauczyć się to wykorzystywać! Możemy dodać naszemu życiu niepowtarzalnych barw tęczy.

Jednowarstwowe farby lateksowe do wnętrz, tworzącą niepowtarzalnie matowe i elastyczne powłoki pozwalające oddychać ścianom. Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć z zakresu nanotechnologii, w połączeniu z wysoką jakością pozostałych komponentów, charakteryzuje się podwyższoną odpornością na szorowanie i wielokrotne zmywanie, zwiększoną trwałością końcowego wymalowania oraz wyjątkową przyczepnością do podłoża. Wyróżniają się ponadto doskonałą wydajnością, świetnym kryciem i wyjątkową konsystencją, dzięki której nie chlapie podczas malowania.

 

Marka Beckers to produkt polecany przez wielu konsumentów, godny zaufania ze względu na innowacyjność, trendowe kolory, komplementarną ofertę. Również ze względu na dbałość o bezpieczeństwo, środowisko i zdrowie.

Szeroka paleta barw  wprowadzi nas w świat fantazji, szczęścia a jednocześnie nostalgii i zadumy. Stwórzmy swoje otoczenie tak aby zagościła w nim harmonia.

 

Zapraszamy do zakupów

w naszej hurtowni!!!

 *zdjęcie pochodzi ze strony producenta www.tikkurila.pl

Nasi sprzedawcy chętnie doradzą Państwu jaki zestaw kolorów wybrać alby odpowiadał Waszym wymaganiom i oczekiwaniom.